Polska, trojak, 1597

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:42:00
321181
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rysy na twarzy króla, ale niezmiernie rzadki typ trojaka
Literatura: Iger P.97.2.o/a (R3)

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 246

1)  250 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  230 zł
5)  210 zł
6)  195 zł
7)  180 zł