Polska, szóstak, 1626
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, szóstak, 1626
Cena wylicytowana: 32 zł
318944
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, szóstak, 1626, Kraków, herb Półkozic pod popiersiem |
Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Kop. 1264, Kopicki (ZIIIW) 924 |
Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 89
1) 32 zł
2) 30 zł
min |