Polska, szóstak, 1624

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, szóstak, 1624

Polska, szóstak, 1624

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:40:20
318935
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, szóstak, 1624, Kraków, arabska cyfra 2 w dacie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 1259, Kopicki (ZIIIW) 917

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 95

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  40 zł
4)  36 zł
5)  32 zł
6)  30 zł