Polska, szóstak, 1623

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, szóstak, 1623

Polska, szóstak, 1623

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:40:00
318932
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, szóstak, 1623, Kraków
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna
Literatura: Kop. 1258, Kopicki (ZIIIW) 916

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 130

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  34 zł
4)  26 zł
5)  24 zł