Polska, półgrosz, 1564

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, półgrosz, 1564

Polska, półgrosz, 1564

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:35:40
321055
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1564, Wilno, końcówki napisu L / LITVA
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA158-43

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 143

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  36 zł