Polska, półgrosz, 1412-1414

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, półgrosz, 1412-1414

Polska, półgrosz, 1412-1414

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:25:20
321041
Opis: Polska - Władysław Jagiełło (1386–1434), półgrosz, 1412-1414, Kraków, Aw: Korona, pod nią F‡, +MOȠ...DISLAI; Rw: Orzeł, +REGI...NIE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 22.6 mm, patyna
Literatura: Pawlikowski XVII, Frynas P.16.1/8

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 148

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  90 zł
8)  85 zł
9)  80 zł
10)  75 zł