Polska, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w.

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:24:20
198517
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XII-XIII wieku, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w., Krzyż grecki, perełki na wale
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.8 mm, 0.20 g, zgięcia
Literatura: BRP Prusy E1.3, W. 16c

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 163

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  75 zł