Polska, denar krzyżowy, X/XI w.

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:23:40
321300
Opis: Polska, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kazdym kącie kulka, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.6 mm, 1.03 g, lekko gięty, patyna, rzadki typ monety, bardzo podobny do egzemplarzy znanych ze skarbu ze Słuszkowa

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 226

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  155 zł
4)  120 zł
5)  85 zł
6)  60 zł
7)  48 zł
8)  40 zł
9)  36 zł
10)  32 zł