Zakon Krzyżacki, półskojec

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Zakon Krzyżacki, półskojec

Zakon Krzyżacki, półskojec

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:22:00
321168
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode (1351–1382), półskojec, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza w sześciopłatkowej rozecie, + MONETA (dwa pierścienie) DOMIȠORVM ↑ PRVSSIЄ; Rw: Krzyż liliowaty w czwórłuku, + hOȠOR (pierścień) MΛGRI ↓ IVDICIVM (dwa pierścienie) DILIGIT
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 27.8 mm, 2.38 g, malutkie wyszczerbienie krążka, miejscowa patyna
Literatura: Neumann 3, Vossberg §34/113

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 267

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  560 zł
4)  360 zł