Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:16:40
208388
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w obwódce z kulek, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w kątach naprzemiennie kulka i kulka pod łukiem, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.0 mm, 1.07 g, lekko gięty
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 84

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  42 zł
4)  36 zł
5)  28 zł
6)  26 zł
7)  24 zł