Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:16:00
321303
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, legenda Rw: Krzyż kawalerski, w kątach naprzemiennie kulka i kulka pod łukiem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.9 mm, 0.73 g, lekko gięty, patyna
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 132

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  42 zł
4)  38 zł
5)  36 zł
6)  34 zł
7)  28 zł
8)  26 zł
9)  24 zł