Cesarstwo Rzymskie, as, 65

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Cesarstwo Rzymskie, as, 65

Cesarstwo Rzymskie, as, 65

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:12:00
321167
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Neron (54–68), as, 65, Lyon, Aw: Głowa cesarza w lewo, legenda IMP NERO CLAVD CAESAR AVG GER P M TR P IMP P P, Rw: Wiktoria w lewo trzymająca tarczę z napisem SPQR (Senatus PopulusQue Romanus - senat i lud rzymski), po bokach S-C
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: 28.1 mm, brąz, zielona patyna, bardzo ładny
Literatura: RIC 478

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 828

1)  1 450 zł
2)  1 400 zł
3)  1 300 zł
4)  1 250 zł
5)  1 150 zł
6)  1 000 zł
7)  800 zł
8)  760 zł
9)  680 zł
10)  640 zł
11)  600 zł