Republika Rzymska, denar, 46 pne

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:11:40
321246
Opis: Republika Rzymska - T. Carisius 46 pne, denar, 46 pne, Rzym, Aw: Głowa Wiktorii w prawo, z lewej SC, Rw: Wiktoria trzymająca lejce i wieniec, w kwadrydze w prawo, w odcinku legenda T CARISI
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.21 g, ciemna patyna
Literatura: Crawford 464/5

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 224

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  460 zł