Republika Rzymska, denar, 48 pne

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:11:00
321248
Opis: Republika Rzymska - D. Iunius Brutus Albinus 48 pne, denar, 48 pne, Rzym, Aw: Głowa Pietas w prawo, z lewej PIETAS; Rw: Dwie uściśnięte dłonie trzymające kaduceusz, u dołu ALBI[NV]S BRVTI F
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.62 g, ciemna patyna
Literatura: Crawford 450/2

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 264

1)  940 zł
2)  920 zł
3)  760 zł
4)  720 zł
5)  680 zł
6)  600 zł