Grecja i posthellenistyczne, didrachma, 272–240 pne

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:09:00
321166
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Kalabria - Tarent, didrachma, 272–240 pne, Aw: Jeździec z włócznią i tarczą na koniu w prawo, za nim ΔI, poniżej legenda AΠ..., Rw: Nagi Taras na delfinie, w lewo, w prawej ręce trzyma trójząb, a nad nim Nike, u dołu fale
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 19.5 mm, srebro 6.44 g, ciemna patyna, lekko niecentryczny, ale bardzo ładnie zachowany
Literatura: HN III 1038, SNG ANS 1212-1216, SNG Cop. 928-929, SNG France 2039, Vlasto 895

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 389

1)  860 zł
2)  840 zł
3)  780 zł
4)  760 zł
5)  720 zł