wydawnictwa zagraniczne, Kochs Hermann – Geprägtes Gold, Stuttgart 1967

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:05:40
321295
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Kochs Hermann – Geprägtes Gold, Stuttgart 1967
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 251 stron formatu ok. 23 x 28.5 cm, oprawa twarda z obwolutą, dodatkowo kartonowe etui, ładnie zachowane

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 153

1)  60 zł