wydawnictwa zagraniczne, R.A.G. Carson - Coins ancient, medieval & modern

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rozpoczęcie: 29-03-2021 18:00
Zakończenie: 08-04-2021 20:05:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:05:00
321293
Opis: wydawnictwa zagraniczne, R.A.G. Carson - Coins ancient, medieval & modern, 1962, Carson R. A. G. – Coins: Ancient, Mediaeval & Modern, II zaktualizowane wydanie, London 1970, ISBN 009104670X
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 642 strony + 63 tablice, twarda oprawa z podniszczona obwolutą, format B5, zwięzłe opracowanie historii mennictwa od antyku po współczesność

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 57