wydawnictwa zagraniczne, Seaby - Greek coins and their values

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:04:40
321292
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Seaby - Greek coins and their values, 1959, Seaby H. A., Kozolubski J. – Greek coins and their values, London 1959
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 157 stron formatu B5, oprawa twarda z nieco podniszczoną obwolutą, katalog monet greckich wraz z wycenami i oceną rzadkości

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 123

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  110 zł
4)  80 zł
5)  80 zł
6)  36 zł