wydawnictwa polskie, Sarosiek Jacek – Banknoty Getta Łódzkiego 1940-1944, Białystok 2012, ISBN ..

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:04:20
321033
Opis: wydawnictwa polskie, Sarosiek Jacek – Banknoty Getta Łódzkiego 1940-1944, Białystok 2012, ISBN 9788393531806
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 119 stron formatu A5, oprawa twarda, nakład 300 sztuk, szczegółowe opracowanie dotyczące produkcji banknotó i ich odmian, bogato ilustrowane

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 1076

1)  1 650 zł
2)  1 600 zł
3)  700 zł
4)  500 zł
5)  280 zł
6)  200 zł
7)  170 zł
8)  165 zł
9)  160 zł
10)  38 zł
11)  36 zł