wydawnictwa zagraniczne, Franquinet Guy M. Y. Ph., Hammer Peter, Schoenawa Hartmut, Schoenawa Lotha..

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:03:40
321031
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Franquinet Guy M. Y. Ph., Hammer Peter, Schoenawa Hartmut, Schoenawa Lothar – Litzmannstadt: Rozdział historii niemieckiego pieniądza/Ein Kapitel deutscher Geldgeschichte/A chapter of german monetary history, 2010, wydanie 2., ISBN 9783866468245
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 163 strony formatu B5, oprawa kartonowa, w tekście czarno-białe zdjęcia oraz szczegółowe opisy w języku polskim, niemieckim i angielskim

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 328

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  120 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  55 zł
8)  30 zł