wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski, Adam Suchanek – Corpus Nummorum Gedanensis; Gdansk 2000

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:03:00
321035
Opis: wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski, Adam Suchanek – Corpus Nummorum Gedanensis; Gdansk 2000
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 335 stron formatu B5, oprawa twarda lakierowana, bogato ilustrowana, pięknie zachowana

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 19
Ilość odsłon: 197

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  250 zł
4)  230 zł
5)  210 zł
6)  200 zł
7)  175 zł
8)  120 zł
9)  100 zł
10)  90 zł