Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:02:40
321036
Opis: wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław, Suchanek Adam - Corpus Nummorum Civitatis Elbingensis; Gdańsk 2003
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 304 strony formatu ok. A4, bogato ilustrowane, wycena w tekście dla 3 stanów zachowania, katalog monet, medali i banknotów, twarda oprawa

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 115

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  170 zł
4)  60 zł