Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:02:20
321288
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: 399 stron formatu B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowane w tekście

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 45

1)  36 zł
2)  34 zł