wydawnictwa polskie, Szwagrzyk Józef Andrzej – Pieniądz na ziemiach polskich X–XX w., I wydanie..

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:01:40
321290
Opis: wydawnictwa polskie, Szwagrzyk Józef Andrzej – Pieniądz na ziemiach polskich X–XX w., I wydanie, Ossolineum 1973, brak ISBN
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 360 stron + 137 tablic formatu A4, twarda oprawa z obwolutą, książka - nieco wzorowana na "Tysiąc lat monety polskiej" - którą należy przeczytać, aby móc rozwijać zainteresowanie numizmatyką, stan bardzo dobry, podniszczczona obwoluta, ale książka bardzo ładnie zachowana

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 193

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  42 zł