Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:01:00
92044
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 211 stron formatu A4, oprawa twarda lakierowana, bogato ilustrowana historia polskiego pieniądza, opisana przede wszystkim pod kątem ikonografii, przeplatana ofertą aukcyjną, bardzo ciekawa pozycja uzupełniająca podręcznik zawarty w katalogu 50. aukcji WCN, napisana lekkim i bardzo przystępnym językiem

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 38

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  70 zł
4)  60 zł