Zakończenie: 25-03-2021 20:00 ÷ 22:18
Francja, medal na pamiątkę 81. urodzin pierwszego ministra królewskiego i kardynała André Hercule de Fleury, 1736
319871
Aw: Popiersie kardynała lekko w lewo, niżej sygnatura I• ... | I- |
310 zł szac. 250 zł 185 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Śląsk, medal na pamiątkę 50. rocznicy Śląskiego Towarzystwa Wyścigów Konnych, 1882
319866
Aw: Głowy Wilhema I i Fryderyka III w lewo i daty 1832-18... | II/II- |
620 zł szac. 500 zł 232 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy, 1888
319864
Aw: Popiersie w lewo, na odcięciu ramienia nabite I Ł 88,... | III+ |
100 zł szac. 150 zł 188 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę udostępnienia Zamku Królewskiego zwiedzającym, 1979
319862
Aw: Widok Zamku Królewskiego z Kolumną Zygmunta, ZAMEK KR... | I/II |
165 zł szac. 150 zł 389 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 100-lecie powstania esperanto, 1987
319869
Aw: Popiersie Ludwika Zamenhofa w lewo, 100-jara JUBILEO,... | II |
32 zł szac. 40 zł 135 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Medal Pokój Wam, 1987
318240
Aw: Półpostać papieża w lewo, w lewej ręce trzyma pastora... | I |
140 zł szac. 150 zł 109 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal Święty Jerzy
318246
Aw: Święty Jerzy na koniu przebijający włócznią smoka, Rw... | I |
130 zł szac. 120 zł 152 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, brakteat, II poł. XIII w.
319455
Krzyż, w przeciwległych kątach gwiazda i półksiężyc opart... | III |
80 zł szac. 100 zł 197 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, denar, bez daty
320003
Aw: Orzeł, Rw: Korona, pod nią dwie szable skrzyżowane, p... | III |
50 zł szac. 80 zł 218 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, szóstak, 1625
318939
cyfra nominału 2 jako Z | III/IV |
20 zł szac. 30 zł 98 wyświetleń |
2 | zakończona |