Polska, 100-lecie powstania esperanto, 1987

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 22:16:20
319869
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 100-lecie powstania esperanto, 1987, Aw: Popiersie Ludwika Zamenhofa w lewo, 100-jara JUBILEO, Rw: Syrena w lewo, 72-a U.K. de ESPERANTO / VARSOVIO 1987
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 45.5 mm, 65.09 g, patyna

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 134

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  24 zł