wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski, Adam Suchanek – Corpus Nummorum Gedanensis; Gdansk 2000

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 20:02:40
320073
Opis: wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski, Adam Suchanek – Corpus Nummorum Gedanensis; Gdansk 2000
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 335 stron formatu B5, oprawa twarda lakierowana, bogato ilustrowana, pięknie zachowana

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 935

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  330 zł
4)  270 zł
5)  250 zł
6)  240 zł
7)  120 zł
8)  110 zł
9)  100 zł