Francja, medal na pamiątkę 81. urodzin pierwszego ministra królewskiego i kardynała André Hercule de Fleury, 1736

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 22:11:20
319871
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany (1715–1774), medal na pamiątkę 81. urodzin pierwszego ministra królewskiego i kardynała André Hercule de Fleury, 1736, Aw: Popiersie kardynała lekko w lewo, niżej sygnatura I• DSASSIER• F•, ANDR • HERCULES CARDINALIS DE FLEURY • ÆT • 81 •, Rw: Laska Eskulapa wokół symboli przemysłu, handlu, sztuki i wojny, HIS PACEM REDDIDIT ARMIS., w odcinku M • DCC • XXXVI •
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź, 53.2 mm, 76.14 g, patyna, piękny

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 184

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  300 zł