Polska, Jan Paweł II – Gaude Mater Polonia, 1978

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 22:31:20
317160
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Jan Paweł II – Gaude Mater Polonia, 1978, Częstochowa, Aw: Popiersie papieża w lewo, przed nim zarys wizerunku Matki Boskiej Częstochowskiej, z prawej sygnatura ST. SIKORA, JAN / PAWEŁ II / 16•10•1978, Rw: Fragment różańca z krzyżem, GAUDE - MATER / POLO - NIA, na obrzeżu nabite MET oraz punca producenta, medal projektu Stanisława Sikory, wykonany w Zjednoczonych Zespołach Gospodarczych VERITAS Częstochowa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź, 68.6 mm, 123.73 g
Literatura: Grabowski 0110, Nestorowicz 13

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 157

1)  38 zł
2)  36 zł