Polska, Poległym Cześć, 1924

Polska, Poległym Cześć, 1924

Polska, Poległym Cześć, 1924

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 22:29:40
317155
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Poległym Cześć, 1924, Warszawa, Aw: Napis POLEGŁYM CZEŚĆ, powyżej orzeł z Krzyżem Virtuti Militari, poniżej hełm złożony na gałązkach, Rw: Żołnierz leżący w pozycji skurczonej ze sztandarem złożonym na piersiach, na dole z lewej znak mennicy i sygnatura M.LUBELSKI, poniżej daty MCMXVIII-MCMXX, medal projektu Mieczysława Lubelskiego
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 34.1 mm, 14.86 g, uderzenia obrzeża
Literatura: Strzałkowski 475

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 109

1)  60 zł
2)  60 zł
3)  38 zł