Serbia, medal na pamiątkę zajęcia Belgradu, 1789

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 22:28:20
316744
Opis: Serbia - Józef II Austriacki (1765–1790), medal na pamiątkę zajęcia Belgradu, 1789, Aw: Popiersie Gideona Ernsta von Laudona w prawo, GED • LAVDONIVS EXERCITT • AVSTR • SVMMVS IMP •, Rw: panorama oblężenia Belgradu, z lewej sygnatura DONNER, TAVRVNVM EXPVGNATVM, w odcinku VIII • ID • OCTOBR • / M • DCC • LXXXIX •
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 46.3 mm, 34.07 g, mocno poobijany i czyszczony

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 264

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  240 zł
4)  195 zł
5)  160 zł
6)  130 zł
7)  100 zł
8)  100 zł
9)  90 zł
10)  85 zł
11)  75 zł
12)  70 zł
13)  60 zł