Niemcy, zestaw 2 odznaczeń

Niemcy, zestaw 2 odznaczeń

Niemcy, zestaw 2 odznaczeń

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 22:28:00
317364
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), zestaw 2 odznaczeń, W skład zestawu wchodzi Krzyż Żelazny II Klasy (Eisernes Kreuz II Klasse) sygnowany K.O. oraz Krzyż Honorowy dla Walczących na Froncie (Ehrenkreuz für Frontkämpfer) sygnowany D&Co
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: razem 2 bardzo ładne sztuki
Literatura: OEK 1909, 3803/1

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 419

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  310 zł
4)  300 zł
5)  220 zł
6)  135 zł
7)  125 zł
8)  115 zł
9)  105 zł
10)  100 zł
11)  95 zł
12)  90 zł