Francja, medal nagrodowy, 1921

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 22:27:40
316746
Opis: Francja - XX wiek, medal nagrodowy, 1921, Aw: Półpostać kobiety w lewo, grającej na harfie, z prawej sygnatura E. MOUCHON, Rw: Wieniec, w którym medalion, w medalionie, CONCOURS MUSICAL / VICHY / 1921, na obrzeżu punca BRONZE
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro ?, 46.1 mm, 39.65 g

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 161

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł