Francja, medal Kasy Oszczędnościowej w Paryżu, 1894

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 22:27:20
317363
Opis: Francja - III Republika (1871–1940), medal Kasy Oszczędnościowej w Paryżu, 1894, Aw: Personifikacja oszczędzania siedząca w prawo, trzymająca w prawej ręce pióro i skarbonę na kolanach, z lewej sygnatura J.CHAPLAIN, z prawej CAISSE / D'EPARGNE / ET DE / PREVOYANCE / DE PARIS / FONDÉE / EN / 1818, w odcinku 1894, Rw: Ul, w tle kwitnące drzewo, rolnik orzący pole i wschodzące słońce, w odcinku TRAVAIL • ÉCONOMIE, na obrzeżu punca 1ARGEN
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 32.0 mm, 14.35 g

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 140

1)  60 zł