Francja, żeton na pamiątkę śmierci Ludwika XVI, 1793

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 22:26:00
316742
Opis: Francja - I Republika 1793–1794 (L’an 2), żeton na pamiątkę śmierci Ludwika XVI, 1793, Aw: Popiersie władcy w prawo, na dole sygnatura F.L., LOUIS XVI ROI DE FR. IMMOLÉ PAR LES FACTIEUX, Rw: Płacząca personifikacja Francji, wsparta na urnie pogrzebowej z napisem LOUIS XVI, u jej stóp podarty pergamin, odwrócona korona i rozrzucone rózgi liktorskie, u góry chmura z piorunem, PLEURÉS ET - VENGÉS LE!, w odcinku LE XXI IANVIER / MDCCXCIII
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 30.5 mm, 9.38 g

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 274

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  55 zł
6)  50 zł
7)  42 zł
8)  34 zł
9)  32 zł