Rosja, 1 rubel, 1924

Rosja, 1 rubel, 1924

Rosja, 1 rubel, 1924

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 22:16:40
317355
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), 1 rubel, 1924, Leningrad (Petersburg)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładne, patyna
Literatura: Fedorin 10, Parchimowicz 58a

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 85 zł
Cena szacunkowa: 140 zł
Ilość odsłon: 113

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  135 zł
4)  130 zł
5)  95 zł
6)  90 zł
7)  85 zł