Rosja, dienga
Rosja, dienga
Cena wylicytowana: 330 zł
316736
Opis: |
Rosja - Wielkie Księstwo Moskiewskie - Iwan III Srogi (1462–1505), dienga, Nowogród, Aw: Jeździec z szablą w prawo, poniżej pod koniem litera Г, wokoło legenda Rw: Pozioma legenda ШСП ОДАРЬ ВСЕА Р УСН ⋅ |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 0.76 g, ciemna patyna |
Huletski 3173 K |
Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 278
1) 330 zł
2) 320 zł
3) 155 zł
4) 150 zł
5) 60 zł
6) 55 zł
7) 28 zł
8) 24 zł
min |