Niemcy, 5 marek, 1913 A

Niemcy, 5 marek, 1913 A

Niemcy, 5 marek, 1913 A

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 22:11:20
317352
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 5 marek, 1913 A, Berlin, popiersie cesarza w mundurze
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 130, Jaeger 114

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 197

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  170 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  140 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  120 zł
10)  110 zł
11)  110 zł
12)  100 zł
13)  90 zł