Kanada, 5 dolarów, 2015

Kanada, 5 dolarów, 2015

Kanada, 5 dolarów, 2015

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 21:57:20
317456
Opis: Kanada - Elżbieta II od 1952, 5 dolarów, 2015, Ottawa, typ Maple Leaf
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "999.9" wagi 1 uncji, miejscowa patyna, moneta w kapslu
Literatura: KM 625

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 88

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  90 zł