Austria, 2 guldeny, 1879

Austria, 2 guldeny, 1879

Austria, 2 guldeny, 1879

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 21:54:00
317350
Opis: Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), 2 guldeny, 1879, Wiedeń, wybite z okazji 25. rocznicy ślubu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 824, Davenport 31

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 738

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  330 zł
4)  310 zł
5)  300 zł
6)  300 zł
7)  280 zł
8)  260 zł
9)  200 zł
10)  195 zł
11)  150 zł