Polska, 100 złotych, 1978

Polska, 100 złotych, 1978

Polska, 100 złotych, 1978

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 21:33:20
316004
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1978, Warszawa, Ochrona Środowiska - Bóbr
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', nakład 30.000 sztuk, stemple lustrzane, moneta w niebieskim pudełku NBP, subtelna patyna
Literatura: Parchimowicz 283

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 137

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  90 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  50 zł
7)  50 zł
8)  46 zł