Polska, 100 złotych, 1974

Polska, 100 złotych, 1974

Polska, 100 złotych, 1974

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 21:30:40
317443
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1974, Warszawa, Maria Skłodowska-Curie
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', nakład 50.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, lekko przetarta moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 270

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 85

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  40 zł
4)  32 zł
5)  28 zł
6)  24 zł