Polska, 50.000 złotych, 1988

Polska, 50.000 złotych, 1988

Polska, 50.000 złotych, 1988

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 21:28:20
317439
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 50.000 złotych, 1988, Warszawa, 70. rocznica odzyskania niepodległości - Józef Piłsudski
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "750", patyna, wybite stemplami lustrzanymi, moneta w plastikowym kapslu, nakład 20.000 sztuk
Literatura: Parchimowicz 372b

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 180

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  90 zł
4)  80 zł
5)  60 zł
6)  50 zł
7)  48 zł