Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 21:18:40
315894
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złocista patyna na awersie
Literatura: Parchimowicz 121

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 204

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  360 zł
4)  350 zł
5)  180 zł