Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 MW

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 21:17:20
317332
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 MW, Warszawa, cyfry daty małe, cyfra 6 z zagiętym daszkiem
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie na obrzeżu
Literatura: Bitkin 1132, Plage 326, Kuriański Z10W36.2.d, Berezowski 12.50 zł

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 263

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  700 zł
4)  580 zł
5)  520 zł
6)  500 zł
7)  500 zł
8)  400 zł
9)  310 zł