Polska, grosz, 1783 EB
Polska, grosz, 1783 EB
Cena wylicytowana: 155 zł
316726
Opis: |
Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, grosz, 1783 EB, Warszawa |
Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Plage 121, Plage-miedź 158, Parchimowicz SAP 5.t |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 246
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 145 zł
4) 120 zł
5) 85 zł
6) 80 zł
7) 42 zł
8) 40 zł
9) 38 zł
10) 36 zł
min |