Polska, grosz, 1783 EB

Polska, grosz, 1783 EB

Polska, grosz, 1783 EB

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 21:16:40
316726
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, grosz, 1783 EB, Warszawa
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Plage 121, Plage-miedź 158, Parchimowicz SAP 5.t

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 218

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  145 zł
4)  120 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  42 zł
8)  40 zł
9)  38 zł
10)  36 zł