Polska, złotówka (tymf), 1664 A-T

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 21:12:00
317327
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, złotówka (tymf), 1664 A-T, Kraków, DAT PRETIVM SERVATA SALVS na awersie, korona krakowska nad monogramem i tarczą
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 1787, Szłapińskij 77

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 141

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  60 zł