Polska, złotówka (tymf), 1665 A-T

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 21:11:40
317328
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, złotówka (tymf), 1665 A-T, Bydgoszcz, data na rewersie, SERVATA SALVS w legendzie awersu
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1788, Szłapinskij 123

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 141

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  75 zł