Polska, półtorak, 1619

Polska, półtorak, 1619

Polska, półtorak, 1619

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 21:10:40
317184
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, półtorak, 1619, Wilno, odmiana z herbem Wadwicz na końcu napisu otokowego na awersie, końcówka legendy P M D L na awersie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Górecki W.19.4.h (F3), Kopicki (ZIIIW) 1222 (R6)

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 365

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  860 zł
4)  820 zł
5)  700 zł
6)  620 zł